1957'den gelen deneyim... - İzmir - Fabrika Reklam

1957'den gelen deneyim...

1957'den gelen deneyim...


FABRİKA REKLAM DİJİTAL BASKI & TABELA SİSTEMLERİ

1957 yılından gelen dede'den toruna bilgilerle ticari tecrübesini siz değerli dostlarımızla paylaşmak üzere kurulmuş olan firmamız, reklam ürünleri konusunda ithalat ve ihracatçı firma olarak faaliyetine devam etmektedir.

Türkiye genelinde bir çok kurum ve kişilere reklam ürünleri ile ilgili hizmet veren firmamız zaman ilerledikçe bu sayıyı katlayarak yoluna devam etmektedir.

Fabrika Reklam, İzmir Reklam Firmaları ve Türkiye Reklam Tedarikçi firmaları ile iletişim halinde, müşteriye zamanında ürününü temin için çalışmaktadır. Firmamız müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutmuş ve imalattan teslimata kadar geçen her evrede büyük bir özen ve titizlikle çalışmıştır.

Çalışmalarımız, portföyümüzde bulunan farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmaların her türlü reklam ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir. Tükenmez kalemden tabelasına kadar her türlü ürünü daima firmamızda bulabilirsiniz.

Amacımız, değişim ve yenilikleri takip edip kaliteli ürünleri siz değerli dostlarımıza sunup, reklam sektöründe ÇÖZÜM ORTAĞINIZ olmaktır.

Firmalar, kendilerini ve ürünlerini dünyaya tanıtabilmek ve potansiyel müşterileriyle bağ kurabilmek için reklam ürünlerinden yararlanır. Bu bağlamda pek çok ürün reklamn niteliği kazanmakta ve insanlara sunulmaktadır.

Reklam, hayatın her alanına uygun ürünleri barındırır. Dolayısıyla sadece üreticiye ya da satıcıya değil kullanıcıya da yarar sağlar ve üretici-tüketici bütünlüğü oluşmasına yardımcı olur. Reklam Tabelanız müşterinize en kolay kendinizi anlatma yoludur, en önemlisi herşeyde olduğu gibi dış görünüşünüz yani "Tabelanız" ne kadar göz alıcı ise işinizde kişilere göre o kadar kalitelidir.


Reklam ürünlerini kullanmak için en doğru zaman nedir?

Yılın her ayı, haftanın her günü ve günün her saati reklam için doğru zamandır. Doğru ürün kullanıldığında reklam sayesinde müşteriniz her anını sizinle ve ürünlerinizle iç içe geçirir.


Reklamın amaçları ;

• Markanızın tanınmasını sağlar,
• Markanızın akılda kalmasına yardımcı olur,
• Müşterinizin her an hayatında olmanızı sağlar,
• Müşteriyle kopmaz bir bağ kurmanıza yardımcı olur,
• Markanızı dünyaya tanıtır,
• Logonuzu evrenselleştirir,
• Markanıza hayat verir.

Fabrika Reklam olarak bizde 12 ay sezon açık!

Düşündüklerinizi gerçeğe dönüştürebilmek için yüzlerce ürün seçeneği ile sizleri memnun edebileceğimizi düşünüyoruz. En uygun fiyat seçenekleri, grafik tasarım bölümündeki deneyimli personelimiz, en son teknoloji baskı makineleri, Akbank ve Garanti Bankasına özel taksit ve vade seçenekleriyle sizleri tüm bu imkanlardan faydalanabilmeniz için firmamıza davet ediyoruz.